Чтобы управлять найстройками профиля, вашими избранными лотами, ставками и выставлять товары на торги.
Скільки разів у житті ви ловили себе на тому, що, попри сприятливі обставини, настрій у вас не дуже? Чи відчували тільки-но після пробудження, що день уже не залагодився? Лорен Мартін пропонує нам глибше зануритися в це почуття й ретельніше дослідити чинники, що провокують поганий настрій.
Ще п’ять років тому Лорен була впевнена, що з нею щось не так. Вона мала чудову роботу в Нью-Йорку, комфортне житло в Брукліні, нареченого, однак кожного дня боролася з відчуттям неповноцінності, тривоги і дратівливості. Після розмови з чарівною незнайомкою, яка зізналася, що теж відчуває подібне, Лорен здійснила дивовижне відкриття: чимало жінок відчуває подібне, байдуже, успішні вони чи ні. Це спонукало її дослідити своє життя та розібратися, чому жінки схильні до емоційних гойдалок.
Крізь призму власного сприйняття, залучаючи літературу, філософію, гумор та науку, авторка розбирається в причинах перепадів настрою та показує спосіб, як приборкати негативні емоції та повернути радість життя.
артикул : 9786177933150
бумага : офсетная
гарантия, мес : 0
год издания : 2021
жанр : книги по саморазвитию и мотивации
иллюстрации : нет иллюстраций
категория : Саморазвитие и мотивация
количество страниц : 256
модель : Книга настроїв. Як я приборкала негативні емоції т
переплет : мягкий
производитель : Yakaboo Publishing
страна производства : Украина
язык : украинский
Увага ! Деякі лоти відправляються напряму з гуртового складу , котрий обслуговується кур'єрською службою Нової пошти - діє тариф адресного забору від 90грн.
Неадекватні , без аргументів пропозиції ціни будуть ігноруватися з обмеженням доступу до наших лотів ! Дякую за розуміння !
Виробник може вносити незначні конструктивні зміни у пристроях що не впливають на його загальні властивості.
Предоплата
Оплата при получении
По договоренности/другое
Стандартный банковский перевод
Новая почта по городу: 50 грн. по стране: 70 грн.
Комментарий: Ціна доставки від 70 грн. - залежить від ціни , ваги об'єму посилки, Відправка по післяоплаті здійснюється за попередньою домовленністю і після оплати авансу 10-30%% , комбінування лотів по доставці слід запитувати !
Укрпочта по городу: 26 грн. по стране: 36 грн.
Комментарий: Можливість відправки Укрпоштою - тільки за попереднім узгодженням ! Ціна доставки від 36 грн. - залежить від типу, ціни , ваги об'єму посилки , комбінування лотів по доставці слід запитувати !