Щоб керувати налаштуваннями профілю, вашими обраними лотами, ставками та виставляти товари на торги.
Стан : нове
Наявність : під замовлення
Корабель "Золота лань" Англія. Ручна робота. Має підсвітку та додаткові єлементи, зроблені внутрішні каюти.
"Золота лань" ("Golden Hind" Gild an Hindre) - невеликий англійський галеон, який між 1577 і 1580 роками обігнув Земну кулю. Це був другий в історії корабель, який повернувся з навколосвітнього плавання після магелланівської каракки «Вікторія». Капітаном судна був сер Френсіс Дрейк.
Навколосвітнє плавання «Золотої лані» тривало 2 роки, 10 місяців та 11 днів. Спочатку це трищоглове флагманське судно називалося «Пелікан». Його довжина становила всього 36,5 метрів, ширина - 6,7 метрів, водотоннажність - не більше 150 тонн. Галеон був оснащений 22 гарматами.
«Пелікан» виявився єдиним із шести кораблів Дрейка, що пробився через протоку Дрейка. Після виходу в Тихий океан Дрейк перейменував його на честь свого придворного покровителя - лорда-канцлера Крістофера Хаттона, на гербі якого була зображена золота лань; за іншою версією — за чудові морехідні якості судна, які дозволили відірватися від погоні.
1973 року британські кораблебудівники виготовили точну копію «Золотої лані», яка через чотири століття після Дрейка повторила маршрут своєї знаменитої попередниці. Загалом нова «Золота лань» пройшла шлях 225 000 км. З 1996 року вона знаходиться на вічній стоянці у лондонському районі Саутварк на південному березі Темзи. Використовується як музей: на судні можна побачити школярів, переодягнених моряками доби Тюдорів.
Інша копія «Золотої лані» з 1963 року пришвартована до гавані міста Бріксхем у Девонширі.
Зображення «Золотої лані» містилося на британській розмінній монеті номіналом в 1/2 пенні 1937—1970 рр. карбування.
Передоплата
Стандартний банківський переказ
Готівкою при зустрічі
За домовленністю по місту: 200 грн. по країні: 500 грн.
Нова Пошта по місту: 200 грн. по країні: 500 грн.
Особиста зустріч
Коментар: Київ
Самовивіз
Коментар: Київ
Ставок поки немає.