з вашого останнього візиту виставлено 78690 нових лотів
пошук в категорії:  Всі категорії
 • Всі категорії
 • Антикваріат і Колекціонування
 • Ноутбуки, ПК та планшети
 • Телефони та Смартфони
 • Електроніка та Техніка
 • Мода краса
 • Дитячий світ
 • Дім, дозвілля
 • Спорт, Здоров'я
 • Авто, мото
 • Інші товари
 • Користувач
 • Завершені лоти
? =Копійка - пошук точної форми докладніше про пошук
Правила проведення торгів
Правила виставлення відгуку за угодою
Правила виставлення лотів на продаж
Товари, заборонені до продажу та дозволені умовно
Юридична інформація
Положення про оплату послуг NewAuction
Положення про конфіденційність

Правила проведення торгів NewAuction

(редакція від 01.08.2022)

1. Типи торгів

Доступні три способи розміщення заявки на продаж: простий аукціон, аукціон з можливістю бліц-покупки та продаж за фіксованою ціною «Купити зараз».

1.1. Простий аукціон

Спосіб продажу у формі аукціонних торгів за виставлений товар. Право на покупку отримує переможець торгів - учасник, який запропонував найвищу ціну на момент закінчення аукціону. Кількість предметів, які можна продавати в межах одного лоту:

- один предмет
- кілька предметів нараз, якщо вони продаються одним лотом (комплект)
- Стартова ціна – ціна лоту, з якої розпочнуться торги, не може бути меншою за 1 грн.

Кінцева ціна - ціна продажу товару, встановлена у процесі аукціону.

Крок торгів (збільшення ціни) - мінімальна сума, на яку наступна ставка має перевищувати попередню.

Крок торгів автоматично обирається системою у залежності від розміру поточної ціни. Значення кроку торгів, що відповідають тій чи іншій поточній ціні, представлені у Допомозі.

Обов'язок покупця - купити товар за запропонованою ним ціною.
- Обов'язок продавця - продати товар за встановленою в процесі торгів кінцевою ціною.

1.2. Аукціон з можливістю бліц-покупки


Спосіб продажу у формі аукціонних торгів за виставлений товар, при цьому продавцем одночасно вказується ціна миттєвого продажу «Купити зараз».
Кількість предметів, які можна продавати в рамках одного лоту:
один предмет
кілька предметів нараз, якщо вони продаються одним лотом (комплект)
При даному способі покупці мають вибір: робити ставки або купити товар відразу за фіксованою ціною.
- Стартова ціна не може бути меншою за 1 грн.
- Ціна «Купити зараз» має бути більшою за стартову ціну.

Ціна «Купити зараз» не зникає після надходження ставки на лот за стартовою ціною, тому допускається купівля за нею протягом усього часу проведення торгів.
- Кінцева ціна - ціна продажу товару, встановлена в ході аукціону, вона може дорівнювати стартовій ціні, але не може перевищувати ціну «Купити зараз».
- Покупцем визнається переможець аукціону - учасник, який запропонував найвищу ціну на момент закінчення торгів, або учасник, який скористався опцією "Купити зараз".

Крок торгів (збільшення ціни) - мінімальна сума, на яку наступна ставка має перевищувати попередню.
- Обов'язок покупця - купити товар за запропонованою ним ціною або фіксованою ціною «Купити зараз».
- Обов'язок продавця - продати товар за встановленою у процесі торгів кінцевою ціною або фіксованою ціною «Купити зараз».

1.3. Продаж за фіксованою ціною «Купити зараз»


Спосіб продажу за встановленою продавцем фіксованою ціною, без торгів. Будь-який учасник, який завершив оформлення угоди, одразу визнається покупцем.
Кількість предметів, які можна продавати в рамках одного лоту
- один предмет
- кілька предметів нараз, якщо вони продаються одним лотом (комплект)
- кілька ідентичних предметів, кожен із яких може бути проданий окремо.
Ціна «Купити зараз» - фіксована ціна за одиницю товару (незалежно від того, чи виставляється один або кілька предметів).
Ціна покупки - ціна, яку покупець має заплатити продавцю, вона дорівнює ціні «Купити зараз», помноженій на кількість одиниць товару, придбаних покупцем у рамках цього лоту.
- Покупець - учасник, який оформив заявку на покупку.
- Обов'язок покупця - купити вказану ним кількість предметів за фіксованою ціною за одиницю товару, встановленою продавцем.
- Обов'язок продавця - продати покупцю ту кількість предметів, на яку покупець подав заявку, за встановленою ціною «Купити зараз» за одиницю товару.

2. Проведення угод

Продавець може виставити лот на продаж з певним терміном – 3, 5, 7, 10, 14 або 21 день. Протягом встановленого терміну учасники можуть подавати заявки на покупку, ставити уточнюючі питання продавцеві через форму «Поставити запитання продавцеві».
Заборонено:
- участь користувача у торгах за власними лотами з використанням додаткових облікових записів та інші аналогічні дії, які можуть вводити інших користувачів в оману. До подібних дій, у тому числі відноситься участь у торгах за власними лотами з використанням облікових записів осіб, пов'язаних з продавцем родинними, дружніми та іншими відносинами (члени сім'ї, знайомі, друзі, колеги по роботі тощо);
- продаж лотів та/або обговорення можливості продажу лотів між користувачами у обхід торгів, у тому числі у формі обговорення лоту «Поставити запитання продавцю», на форумі сайту та іншими способами;
- пропонувати до продажу/купівлі інший товар за нижчою ціною, ніж заявлений, а також зняття лоту з торгів з метою продажу його покупцю, який знайшов його на Newauction, минаючи Newauction;
- пропонувати продати товар учаснику торгів, який не є переможцем даного аукціону, інакше, ніж за допомогою опції "Запропонувати товар попередньому лідеру торгів" або повторного виставлення лоту з типом торгів «Купити зараз», при цьому вартість нового лоту не має бути свідомо занижена.

У рамках угоди контрагенти мають виконати свої зобов'язання:

Зобов'язання продавця – першим вийти на зв'язок протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту завершення торгів та забезпечити належне відправлення товару відповідно до заявлених характеристик (фотографії, опис), вартості лоту (товар + доставка), умов відправлення (упаковка, спосіб та термін відправки). Надіслати товар (або передати товар, якщо Користувачі домовилися про передачу товару при зустрічі) покупцю не пізніше 7 (семи) календарних днів з моменту оплати товару покупцем, якщо для цього лоту вказано параметр "В наявності" та спосіб оплати "Передоплата". Якщо вказаний спосіб оплати "Оплата при отриманні", продавець зобов'язується здійснити відправку товару не пізніше 7 (семи) календарних днів з моменту формування угоди, якщо сторони не погодили інші терміни. Якщо вказано параметр "Під замовлення", продавець зобов'язаний вказати термін доставки в описі лоту і здійснити відправку протягом зазначеного терміну. Ризики втрати чи псування товару у процесі доставки до моменту передачі товару покупцеві несе продавець. Моментом переходу ризиків вважається момент отримання покупцем товару від продавця чи особи, яка здійснює доставку (момент підписання акту приймання-передачі товару, транспортної накладної тощо).
Зобов'язання покупця – вийти на зв'язок із продавцем протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту завершення торгів та прийняти умови продавця за лотом, здійснити оплату (вартість товару та доставки) у встановлений термін, отримати відправлення. Здійснити оплату товару протягом 7 (семи) банківських днів з моменту формування угоди, якщо сторони не погодили інші терміни.
Newauction має право:
- модерувати (в т.ч. видаляти) будь-яку інформацію Користувачів, включаючи пропозиції щодо продажу та заявки про купівлю, якщо вона суперечить цій Угоді, чинному законодавству України, а також в інших випадках на розсуд Newauction;
- обмежити (заблокувати) або припинити доступ Користувача на сайт www.newauction.org у випадку, якщо його рейтинг стає рівним або меншим "-3" (мінус три), а також у разі порушення Користувачем умов цієї Угоди та інших правил , які регламентують роботу Newauction.

2.1. Подання заявки на покупку

До подання заявки необхідно уважно ознайомитись з описом запропонованого товару та даними про продавця.
Всі питання про товар/послугу можна поставити безпосередньо продавцю у формі «Поставити запитання продавцю» по конкретному лоту.
Переконайтеся, що ви точно розумієте умови доставки та оплати товару.
Ознайомтеся з результатами угод, у яких раніше брав участь продавець, з його рейтингом та відгуками, що залишені іншими користувачами.
З метою підвищення рівня безпеки торгів адміністрація залишає за собою право у будь-який час перешкодити подачі заявки тим чи іншим учасником, обмежуючи кількість ставок одного користувача за одиницю часу.

2.2. Продаж товару

Для виставлення товару на продаж необхідно заповнити форму, що відкривається при натисканні на кнопку «Продати товар» у верхньому меню будь-якої сторінки.
Виставлений товар має відповідати Правилам виставлення предметів та послуг на продаж.
На продаж може бути виставлений будь-який товар, якщо він не входить до Переліку заборонених предметів та послуг.
У процесі торгів усі зацікавлені користувачі можуть ставити запитання про виставлений на продаж товар у формі «Поставити запитання продавцю» за конкретним лотом.
До появи першої заявки можна вносити зміни до будь-яких параметрів лота. Після надходження першої заявки редагування лота неможливе.
Продавець може достроково завершити торги за лотом. Якщо лот був виставлений на аукціон і на лот надійшли ставки користувачів, то можливе зняття з торгів як без скасування ставок, так і зі скасуванням ставок.
У першому випадку аукціон визнається успішним: переможцем торгів визнається користувач, чия ставка була максимальною на момент завершення торгів.
При зловживанні функцією скасування ставок адміністрація Newauction може виставити користувачеві попередження. При отриманні більше двох попереджень буде розглянуто питання про можливе припинення доступу.

2.3. Завершення угоди

Продавцю та покупцю після реєстрації угоди будуть надіслані автоматичні повідомлення електронною поштою з координатами один одного.
Продавцю та покупцю необхідно зв'язатися один з одним електронною поштою або телефоном протягом трьох робочих днів з моменту завершення торгів за лотом для остаточного уточнення та підтвердження способів доставки та оплати товару. Першим вийти на зв'язок зобов'язаний продавець. Автоматичне повідомлення від продавця не вважається виходом на зв'язок.

2.4. Відгуки про дії контрагента

Продавець має право залишити відгук про покупця, а покупець про продавця відповідно до Правил виставлення відгуків.

Правила виставлення відгуку за угодою

1. Розміщення відгуків про угоди вітається, але не є обов'язком у відношенні до контрагента. Продавець товару може залишити відгук про покупця, а покупець про продавця. При цьому користувачі не повинні забувати про необхідність шанобливого ставлення один до одного та не зловживати можливістю публікувати інформацію.

2. Відгук повинен містити наступну інформацію:
2.1. опис предмету угоди (товару чи послуги) – його стан та відповідність до опису, який було розміщено на сторінці лоту під час продажу.
2.2. опис перебігу угоди - виконання зобов'язань контрагента:
2.2.1 зобов'язання продавця – першим вийти на зв'язок протягом 3 робочих днів з моменту завершення торгів та забезпечити належне відправлення товару відповідно до заявлених характеристик (фотографії, опис), вартості лоту (товар + доставка), умов відправлення ( упаковка, спосіб та термін відправки).
2.2.2. зобов'язання покупця – вийти на зв'язок із продавцем протягом 3 днів робочих днів з моменту завершення торгів та прийняти умови продавця по лоту, здійснити оплату у встановлений термін, отримати відправлення.
2.2.3. покупець може виставити відгук про угоду не раніше, ніж за 24 години з моменту створення угоди.

3. Відгук не може містити:

3.1 образи, нецензурні вирази тощо;
3.2 контактні та персональні дані;
3.3 знаки та символи, що не читаються;
3.4 рекламну інформацію.

4. При порушенні п.3 такий відгук буде видалено, а відправника відгуку може бути заблоковано.

5. Заборонено розміщувати позитивний відгук, якщо угода не відбулася. Якщо були виставлені позитивні відгуки, а продавець подав заявку на повернення плати за угоду*, такі відгуки будуть видалені. При надходженні пропозицій про обмін фіктивними відгуками необхідно повідомити про порушника Службу підтримки.

6. Адміністрація Newauction може розглянути можливість видалення/зміни відгуку лише у наведених нижче випадках, за умови надання необхідної додаткової інформації щодо угоди:
6.1. Відгук порушує п.3 цих Правил
6.2. Користувач залишив відгук, не виконавши своїх зобов'язань за угодою, при цьому протестуюча сторона має докази невиконання зобов'язань за угодою з боку даного користувача.
6.3. Відгук не містить конкретної інформації про угоду та/або не відображає того, чим саме не задоволений автор (необґрунтований відгук).
6.4. Користувач, який залишив відгук, звернувся із запитом про видалення власного відгуку до Служби підтримки, за умови, що відгук виставлено не більше 2 місяців тому.
Якщо наданих доводів недостатньо, адміністрація Newauction має право відмовити користувачу у видаленні/зміні відкликання.

7. Адміністрація Newauction не видаляє відгуки щодо якості отриманого товару (послуги).

8. Адміністрація Newauction не видаляє відгуки, виставлені у разі «нерозуміння» між контрагентами.

9. Рішення про редагування/видалення відгуків контрагентів адміністрація Newauction приймає у кожному випадку окремо.

10. У виняткових випадках адміністрація Newauction може видалити відгук всупереч зазначеним вище правилам.

11. Адміністрація Newauction не втручається у зміст тексту відгуків щодо угод, укладених під час особистої зустрічі.

12. Адміністрація Newauction може повністю видалити відгук без можливості його повторного виставлення.

13. Адміністрація Newauction в односторонньому порядку може видаляти такі відгуки:
13.1 Відгук, що порушує п.3 цих Правил;
13.2 Помилковий відгук, де текст не відповідає типу відгуку (позитивний, нейтральний, негативний);
13.3 Відгук, що містить символи, які роблять його нечитабельним;
13.4 Відгук у відповідь від контрагента при відмові від завершення угоди з вини даного контрагента, на що вказує текст відгуку (відгук з метою помсти).

14. Адміністрація Newauction залишає за собою право застосувати ті чи інші заходи без попереджень та пояснень.

Правила складання сторінки «Про мене»

1. На сторінці "Про мене" заборонено розміщувати:

1.1. Контактну інформацію та будь-які інші відомості, які можуть бути використані з метою завершення угод поза Newauction;
1.2. Інформацію рекламного характеру, банери та посилання на інші інтернет-ресурси, пов'язані з купівлею-продажем товарів;
1.3 Інформацію про організацію акцій та конкурсів, що суперечать політиці та Угоді користувача Newauction.org;
1.4. Список товарів на продаж, які в даний момент не виставлені на Newauction.org;
1.5. Власні умови проведення угод, які порушують правила Newauction.org.

2. Відповідальність за порушення правил складання сторінки «Про мене»:

2.1. За порушення положень пунктів 1.1 – 1.5 передбачено примусове редагування сторінки «Про мене» Службою підтримки на розсуд Newauction.
2.2. За повторне порушення положень пунктів 1.1 – 1.5 передбачено примусове видалення сторінки «Про мене» або припинення доступу користувача до Newauction.org

Правила виставлення лотів на продаж на Newauction.org.

1. Загальні положення

1.1. Заявки на продаж предметів та послуг повинні розміщуватись лише у відповідній категорії. Лише за відсутності відповідної товару категорії продавці можуть виставляти лоти у категорію "... все інше > Інше".

1.2. У заявці має бути чітко зазначено, який товар чи послугу та у якій кількості отримає переможець торгів за ціною завершення торгів.

1.3. У полі «Місцезнаходження товару» заявки на продаж товарів та послуг має бути зазначене фактичне місцезнаходження товару або місце надання послуги, а не місцезнаходження користувача, який розмістив цю заявку на Newauction.org.

1.4. У заявці при описі предметів та послуг забороняється вказувати чиїсь координати, включаючи телефон, адресу електронної пошти, інші способи зв'язку.

1.5. У заявці при описі предметів та послуг забороняється використовувати графічні елементи, фотографії, фрагменти тексту тощо, підготовлені іншими особами без згоди авторів.

1.6. Забороняється включати до заявок при описі запропонованих для продажу предметів та послуг інформацію рекламного характеру у вигляді текстів, графіки, посилань на інтернет-сайти або у іншій формі.

1.7. Забороняється розміщення лотів, у межах яких продаються права на купівлю товару, користування послугою, ознайомлення з інформацією та ін. у разі, якщо метою такого лоту є рекламна кампанія останніх.

1.8. Забороняється включати до заявок при описі запропонованих до продажу предметів та послуг інформацію про розіграші, конкурси, лотереї, роздачу призів та будь-яку іншу аналогічну інформацію.

1.9. Забороняється включати до заявок при описі запропонованих до продажу предметів та послуг пропозиції про продаж лоту частинами, обмін, продаж додаткового товару або надання додаткової послуги, вартість яких не була включена у ціну лоту.

1.10. Забороняється вказувати в заявках на продаж предметів та послуг завідомо неспіврозмірну ціну товарів та послуг.

1.11. Забороняється встановлювати завідомо неспіврозмірну вартість доставки товарів. Під співрозмірною вартістю доставки розуміється середня вартість доставки аналогічних товарів, виставлених на Newauction на момент здійснення модерації лота.

У разі, якщо лот пересилається відправленням, що реєструється, відправленням з оголошеною цінністю, або нестандартним/важковаговим/великогабаритним/крихким/перевищуючим норму маси відправленням (визначається за критеріями поштових/кур'єрських служб), до нього може застосовуватися індивідуальна вартість доставки відповідно з тарифами поштових/кур'єрських служб. Зазначені у цьому пункті характеристики відправлення визначаються згідно з правилами поштових/кур'єрських служб.

1.12. Newauction.org залишає за собою право зняти предмети або послуги з продажу на Newauction.org за порушення абз. 1 п. 1.11. Правил. У разі надання продавцем предмету чи послуги обґрунтування застосування вартості доставки більшої, ніж зазначено в абз. 1 п. 1.11. Правил, Newauction.org має право застосувати до предмета чи послуги вартість її доставки, підтверджену продавцем.

1.13. Забороняється одночасно виставляти на продаж 2 та більше ідентичних товарів та/або послуг окремими лотами. Один і той же товар та/або послуга виставляються на продаж лише один раз і лише у одній категорії. Для ідентичних товарів та послуг необхідно використовувати функцію мультилот (багатопредметний лот). У категорії «Одяг, взуття, аксесуари» дозволяється виставляти на продаж, в рамках мультилоту, два та більше товарів однієї моделі, але різних за розмірами та/або кольоровою гамою. При виставленні на продаж обов'язковою умовою є:

зазначення всіх параметрів, які розрізняють виставлені товари, а також дублювання цих параметрів у описі лоту.
- наявність на фотографіях предметів усіх кольорів, вказаних в описі та параметрах мультилоту.

1.14. Забороняється включати у назву або опис лоту програмні блоки, коди розмітки, інші фрагменти, які змінюють зовнішній вигляд сторінки лоту (за винятком поля, призначеного для відображення опису) або інших сторінок, їхню функціональність, чи будь-яким іншим чином перешкоджають нормальній роботі користувачів з Newauction.

1.15. Забороняється при розміщенні заявки про продаж товарів або послуг зазначати у описі або повідомляти будь-яким іншим способом користувачам про можливість продажу цих товарів чи послуг поза аукціоном, а також домовлятися про продаж товарів або послуг, виставлених на торги, у обхід торгів.

1.16. Забороняється при розміщенні заявок про продаж товарів чи послуг зазначати власні умови проведення угод, що суперечать правилам Newauction.

1.17. Забороняється у заявці на продаж предметів та послуг (у тому числі у параметрах категорії) зазначати відомості, що не відповідають дійсності.

1.18. Забороняється включати в назву або опис лоту інформацію, що не відноситься прямо до опису та/або властивостей товару або послуги, умов здійснення угоди купівлі-продажу, доставки товару.

2. Відповідальність порушення правил виставлення лотів продаж.

2.1 За порушення положень пунктів 1.2 – 1.17 відповідні лоти підлягають примусовому редагуванню або видаленню Службою підтримки на розсуд Newauction, а також до Користувача можуть бути застосовані санкції за зазначені порушення відповідно до Угоди Користувача.

2.2 За повторне порушення положень пункту 1.4 цих Правил передбачено примусове видалення лотів та припинення доступу користувача на Newauction.org Службою підтримки Newauction".

Товари, заборонені до продажу та дозволені умовно

Забороняється продаж будь-яких лотів, які порушують закони України, та які можуть бути розцінені як непристойні, образливі або оманливі. Зокрема, заборона поширюється на такі категорії лотів:
1. Лоти із явним порнографічним змістом.
2. Небезпечні хімічні речовини
3. Наркотики, тобто інтоксиканти, психотропні речовини чи їхні замінники.
4. Лоти, що містять неправдиву інформацію (фальсифіковані лоти), тобто інформацію, яка може ввести в оману клієнтів щодо їхнього походження. А саме: виробник товару, час і дата його виробництва, кількість і якість товару, зручність та простота використання, можливість ремонту та обслуговування, а також інших суттєвих особливостей товарів чи послуг.
5. Музика, фільми, обладнання (інструменти та програмне забезпечення) та інші товари, продаж яких порушує авторські права/інтелектуальну власність третіх осіб.
6. Товари, які були вкрадені.
7. Транспортні засоби, які перебувають у розшуку.
8. Спеціальні технічні засоби негласного одержання інформації.
9. Державні зразки одиниць фізичних величин.
10. Людські органи чи органи тварин.
11. Медичні препарати.
12. Чинні державні посвідчення особи, знаки, пропуску, дозволу та ліцензії.
13. Офіційні бланки, форми суворої звітності.
14. Лоти, у межах яких продаються права на купівлю товару, користування послугою, отримання винагород та знижок, ознайомлення з інформацією та ін. у тому випадку, якщо метою такого лоту є рекламна кампанія останніх.
15. Вибухові речовини та піротехнічні матеріали (феєрверк).
16. Частки в компаніях, цінні папери, акції, облігації, дебіторська заборгованість, страхові поліси та будь-які інші фінансові інструменти, які пропонуються як форма вкладення або розташування готівки, за винятком цінних паперів у матеріальній формі.
17. Продукти харчування, за винятком нешвидкопсувних продуктів у фабричній розфасовці, що відповідає державним стандартам якості для роздрібного продажу.
18. Шкіри та вироби зі шкір рідкісних видів тварин, що знаходяться під загрозою зникнення.
19. Лоти, які заохочують поширення ненависті, расизму, ненависті до іноземців чи заохочення міжнаціональних конфліктів.
20. Матеріали, які можуть бути використані як наклеп на людину або групу людей.
21. Програмне забезпечення, що містить віруси чи інші шкідливі чи руйнівні елементи.
22. Анкетні дані або списки адрес електронної пошти (анонімне надсилання поштою людям, які не погодились отримати рекламні оголошення, заборонено).
23. Прямі каталоги продажів, які дозволяють замовити вироби, крім каталогів посередника.
24. Незаповнені (порожні) гарантійні картки.
25. Активатори програм, ключі компакт-дисків, реєстраційні номери програм без оригінального програмного забезпечення.
26. Телевізійні дешифратори довільних послідовностей.
27. Браконьєрські інструменти та обладнання:
a. Мисливські капкани;
b. Браконьєрські снасті, що використовуються у рибальських водоймах: різні види рибальських сіток, сітки для річкового рака, бар'єри тощо;
с. Електричне обладнання, включаючи його компоненти, що використовуються для ловлі риби з використанням електричного струму;
d. Iнше: рибальські сачки та інші інструменти, що використовуються для зимового лову риби.
28. Електрошокери, гумові кийки. А також наручники та спецзасоби, що містять препарати сльозогінної та дратівливої дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, які застосовують правоохоронні органи.
29. Інструкції та адреси до вебсайтів, серверів програми передачі файлів, які можуть містити інформаційне забезпечення: створення або отримання небезпечних, незаконних матеріалів або матеріалів, володіння якими заборонено; що порушує закон чи доступ до таких матеріалів.
30. Програмне забезпечення без ліцензії.
31. Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype та ін.), адреси електронної пошти, облікові записи соціальних мереж, ігор та ін.
32. Автомобільні програми обслуговування, наприклад, EPC, ETK, ETKA та інші.
33. Тези наукових праць, дипломів, робіт бакалавра тощо.
34. Послуги, пов'язані зі збиранням матеріалів та написанням дипломів, робіт бакалавра тощо.
35. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.
36. Товари, що містять емблему аукціону Newauction.org або його елементи (це не стосується Користувачів, у яких укладено відповідну угоду з аукціоном Newauction.org).
37. БАД (біологічно активні добавки).
38. Програмні засоби, які використовуються у описі лотів як додаткові опції (такі, як фон, панель лотів, панель категорії). Винятком є продаж шаблонів.
39. Спідня білизна, що була у вжитку.
40. Вогнепальна, холодна та пневматична зброя, а також боєприпаси та комплектуючі.
41. Тютюнові вироби та супутні товари, у тому числі тютюн, сигарети, замінники тютюну або сигарет, сигари та сигарили, курильні трубки, кальяни, бонги, цигарковий папір, інгалятори, електронні сигарети та картриджі для них.
42. Методики, курси, а також методичні та інші матеріали щодо зміни обсягів (форм) та інших параметрів людського тіла (способи схуднення, збільшення м'язової маси, самолікування тощо), які безпосередньо чи опосередковано впливають на здоров'я людини.
43. Навчальні програми із заробітку в мережі Інтернет.
44. Алкоголь.
Товари, які вимагають виконання спеціальних умов перед виставленням на продаж:
Назва Умови Необхідні елементи опису
1. Тварини Продаж цього різновиду має бути дозволений в Україні і продавці повинні гарантувати безпечні та гуманні умови транспорту (переважно перевезення особисто). Декларація про те, що безпечні та гумані транспортні умови будуть забезпечені.
2. Звукові файли (формати mp3, wma, wave, midi) Продавець повинен мати майнові права автора на продаж (у більшості випадків він має бути їхнім автором чи видавцем). Декларація про те, що продавець має економічні права автора на ці роботи.
3. Карти типу FunCard, GreenCard та так звані картки блокаторів Декларація про те, що карти не запрограмовані.
4. CD/DVD диски, прикріплені до журналів, якщо диски виставлені на продаж разом з журналом В описі лота повинна бути вказана інформація, що диск продається разом з журналом, а також назва та номер журналу.
5. Електронні книги Не можна продавати книги, публікації, які порушуватимуть відповідний закон України та Угоду користувача. Найголовніше, що будь-який електронний матеріал (книги, публікації тощо) повинен доставлятися не за допомогою електронних засобів зв'язку (e-mail тощо), а за допомогою CD, DVD та інших матеріальних носіїв інформації, що має бути докладно викладено у описі лоту. Винятком можуть бути лише випадки, якщо продавець має авторські права на товар.
6. Банківські картки Наявність у продавця договору з банком, згідно з яким банківська карта є власністю продавця. Зображення тильної сторони банківської картки із зазначенням того, що вона є власністю продавця, або фрагменту договору з банком, що підтверджує цей факт.

Юридична інформація

ФОП Якурнов Федір Романович

Адреса: 04116, Україна, 04116, місто Київ, вул.Коперника, будинок 23

РНОКПП 3702308799

Контактна інформація:
Телефони: +38(095)-749-08-26

Положення про оплату послуг NewAuction

Це Положення про оплату послуг NewAuction (далі – «Положення») регулює порядок та умови надання NewAuction платних послуг Користувачеві. Приймаючи умови Угоди («Угода»), а також користуючись послугами NewAuction, Користувач беззастережно погоджується з умовами цього Положення.

ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

NewAuction - організація, що володіє веб-сайтом https://newauction.org, що надає Користувачам можливість використання зазначеного веб-сайту, а також надає платні послуги, передбачені Угодою користувача та цим Положенням

Користувач – особа, яка пройшла процедуру реєстрації на Newauction, яка використовує послуги Newauction.

Особистий рахунок – обліковий запис Користувача на Newauction, що містить інформацію про суму внесеної Користувачем передоплати за рахунок оплати послуг Newauction, а також іншу інформацію про Користувача. Особистий рахунок не є електронним засобом платежу Користувача.

Негативний баланс Особистого рахунку – наявність заборгованості Користувача перед Newauction.

Позитивний баланс Особистого рахунку – наявність внесеної та не використаної Користувачем передоплати за послуги Newauction.

Особистий рахунок на Newauction неможливо використовувати для отримання коштів за товар, а також для оплати товару покупцем.

1. ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ПОСЛУГ (КОМІСІЯ ЗА УСПІШНІ УГОДИ)

Newauction не стягує плату за реєстрацію та розміщення заявок на купівлю предметів та послуг.

З 29 вересня 2020 року Newauction стягує з користувачів плату за угоди, укладені Користувачами за участю Newauction. Newauction може надавати додаткові відплатні послуги.

1.1. Порядок розрахунку комісії за угоди

Newauction стягує комісію за угоди, укладені Користувачами за участю Newauction, з 29 вересня 2020 року. Комісія стягується шляхом списання відповідної суми з індивідуального електронного рахунку Користувача (негативний баланс рахунку Користувача допускається в межах календарного місяця). /p>

Порядок розрахунку комісії за угоду залежить від загальної суми угоди та статусу Продавця, який отримується в результаті використання рекламних опцій.

З 16.11.2021 діють такі комісійні тарифи:

Комісійний тариф Стандартний Професійний преміальний
Застосування рекламних опцій на рік до 9999 грн від 10 000 до 39 999 грн від 40 000 грн
Сума угоди до 100 гривень 2,5% 1,5% 0%
Сума угоди від 100 гривень 2,5% з перших 100 грн
+ 1,5% від суми, що перевищує 100 грн.
1,5% з перших 100 грн
+ 1% від суми, що перевищує 100 грн.
0%

Мінімальна сума комісії: 10 копійок, максимальна – 500 грн.
Перерахунок тарифу відбувається 1 числа кожного місяця та поширюється на поточний місяць.

Сума угоди:
• на аукціоні — дорівнює максимальній ставці на момент завершення торгів;
• під час продажу за фіксованою ціною «Купити зараз» — дорівнює ціні лоту. При купівлі кількох одиниць товару плата за угоду становить добуток плати за угоду, розрахованої від купівлі однієї одиниці товару, на кількість товару, зазначену покупцем у ставці.

1.2. Списання коштів

Комісія за угоду стягується автоматично з індивідуального електронного рахунку Користувача шляхом списання суми, яка дорівнює розміру плати, у момент створення угоди - завершення торгів у формі аукціону або в момент натискання кнопки "Купити зараз".

Під індивідуальним електронним рахунком Користувача розуміється інформація в системі Newauction про суму грошових коштів, внесених Користувачем у якості передоплати в рахунок оплати послуг Newauction, та про суму заборгованості, що виникла в межах термінів, встановлених цим Положенням та умовами інших угод, укладених між Newauction та Користувачем.

Newauction не може гарантувати, що зареєстрована на сайті угода буде здійснена насправді, тому комісія за угоду списується з рахунку користувача без урахування подальшого завершення угоди.

1.3. Повернення плати за угоду

Комісію за угоду може бути повернено продавцю на його індивідуальний електронний рахунок у випадку, якщо угода фактично не відбулася.

Повернення плати за угоду може бути здійснене у разі надання Службі підтримки Newauction прямого доказу одного з таких фактів:
• Продавцем не отримано в повному обсязі оплату за лот відповідно до умов вартості лоту та його доставки;
• Покупцем не отримано товар та/або послугу;
• Покупцем здійснено повернення отриманого товару неналежної якості Продавцю, а Продавцем здійснено повернення Покупцю оплати такого товару;
• Відбулася взаємна відмова Покупця та Продавця від угоди.

Автоматичне повернення комісії за угоду (без звернення до Служби підтримки) доступне продавцю у особистому кабінеті в розділі Угоди через кнопку "Дії - Повернути комісію за угоду", якщо з моменту завершення торгів пройшло не менше 4 і не більше 45 днів. При цьому продавець повинен повідомити причину повернення комісії, вибравши її зі списку, або вказати свою.

Під час повернення комісії за угоду контрагенти втрачають можливість залишити один одному позитивні відгуки. Дозволяється залишити негативний або нейтральний відгук, а також не залишати відгук. Негативний відгук при поверненні комісії самостійно скасувати неможливо.

Автоматичне повернення (без звернення до Служби підтримки) плати за угоду неможливе, якщо хоча б одною зі сторін угоди виставлено позитивний відгук.

1.4. Дебіторська заборгованість

У разі недостатності коштів на електронному рахунку Користувача для оплати послуг Newauction, Користувач зобов'язується сплатити послуги Newauction у термін не пізніше 1 числа місяця, що настає за місяцем надання Користувачеві платних послуг, щодо оплати яких утворилася заборгованість.

Максимальне відтермінування платежу можливе до 20 числа місяця, наступного за місяцем надання платних послуг, з 20 числа доступ Користувача до використання Newauction буде припинено.

2. ДОДАТКОВІ ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

2.1 Newauction надає Користувачам додаткові платні послуги. Під додатковими платними послугами з метою цього пункту маються на увазі послуги рекламного характеру, пов'язані з рекламуванням товару, виставленого Користувачем для продажу, що дозволяють виділити виставлений Користувачем товар серед багатьох інших товарів та привернути увагу потенційних покупців до товару, виставленого Користувачем.

2.2 В рамках цього Положення доступні такі додаткові платні послуги:

- Розміщення в рекламному блоці "Топ-лоти".

Вартість послуги (для одного лота) у всіх категоріях складає 16 гривень. При виборі даної опції оголошення Користувача буде демонструватися у списку “Топ-лоти” відповідної категорії, а також буде відображатися на початку списку у результатах пошуку.

- Рекламна опція "Розмістити на головній сторінці".

Вартість послуги (для одного лота) у всіх категоріях становить 59 гривень. При виборі опції оголошення Користувача демонструватиметься шляхом ротації на головній сторінці Newauction за посиланням https://newauction.org

- Рекламна опція "Підсвічування лота".

Вартість послуги (для одного лота) у всіх категоріях становить 3 гривні. При виборі опції назва лота буде підсвічуватись жовтим тлом у загальному списку лотів, як у окремо взятій категорії, так і у результатах пошуку.

- Рекламна опція "Наш вибір на сторінці лоту".

Вартість послуги (для одного лота) у всіх категоріях становить 8 гривень. При виборі опції лот відображатиметься шляхом ротації у спеціальному блоці Наш вибір на сторінках усіх лотів у категорії другого рівня з ціновим діапазоном +- 10% від поточної ціни вашого лота. При натисканні на посилання/фотографію у блоці "Наш вибір на сторінці лота" покупець автоматично переходитиме на сторінку з лотом.

- Рекламна опція "Рекомендуємо".

Вартість послуги (для одного лоту) у всіх категоріях складає 29 гривень.
При виборі опції, лот розміщується у спеціальному блоці "Рекомендовані", займає найпомітніше місце та дублюється на усіх сторінках категорії.

- Рекламна опція "Ваш банер на домашній сторінці".

290х399 складає 250 грн. на добу (розміщення робиться не менш як на 5 діб). Ваш банер буде демонструватися на головній сторінці у ротації Newauction за посиланням https://newauction.org. Для покупки опції необхідно надіслати заявку на електронну адресу support@newauction.org.

- Рекламна опція "Ваш банер у Категорії"

Вартість банера 253х350 складає 200 грн. за добу (розміщення робиться не менше ніж на 5 діб) Ваш банер буде демонструватися на сторінці обраної категорії Newauction. Для покупки опції необхідно надіслати заявку на електронну адресу support@newauction.org.

- Рекламна опція пакет "Ефективний": Наш вибір на сторінці лота + підсвічування.

Вартість послуги (для одного лота) у всіх категоріях складає 9 гривень. При виборі опції лот буде відображатися у спеціальному блоці Наш вибір на сторінках усіх лотів у категорії другого рівня із ціновим діапазоном +- 10% від поточної ціни вашого лоту. Також назва лота буде підсвічена жовтим тлом у загальному списку лотів у категорії.

- Рекламна опція пакет "Оптимальний": Топ-лот + Наш вибір на сторінці лота + підсвічування лота.

Вартість послуги (для одного лота) у всіх категоріях становить 24 гривні. При виборі опції лот буде представлений у блоці "Топ-лоти", також лот буде відображатися у спеціальному блоці Наш вибір на сторінках усіх лотів у конкретній категорії з ціновим діапазоном +- 10% від поточної ціни вашого лота. Підсвічування лота: назва лота буде підсвічуватись жовтим тлом у загальному списку лотів у категорії.

- Рекламна опція пакет "Результативний": Топ-лот + підсвічування лота.

Вартість послуги (для одного лоту) у всіх категоріях становить 19 гривень. категорії як в окремо взятій категорії, так і в результатах пошуку.

- Рекламна опція пакет "Банерна реклама": Ваш банер на Головній + в Категорії.

Вартість послуги розміщення 2 банерів складає 320 гривень на добу. Один банер 290х399 буде розміщений у ротації на головній сторінці https://newauction.org, другий банер 253х350 у певній категорії під блоком Параметри. Для покупки опції необхідно надіслати заявку на електронну адресу support@newauction.org

- Додаткова опція "Резервна ціна".

Вартість послуги (для одного лота) - 4 гривні. Вибір цієї опції дозволяє встановлювати резервну ціну для простих аукціонів.

2.3. Додаткові платні послуги, зазначені у п. 2.2. цього Положення вважаються наданими Користувачеві в момент вчинення Користувачем дій згідно з п. 2.3.3. цього Положення.

3. УМОВИ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ ПОСЛУГ NEWAUCTION

3.1. Загальні положення:

3.1.1. Ціни на послуги Newauction встановлюються у гривнях;

3.1.2. У разі виникнення негативного балансу Особистого рахунку Користувач зобов'язується компенсувати суму заборгованості перед Newauction шляхом перерахування коштів на рахунок Newauction.

3.1.3. Користувач має право на власний розсуд визначати суму коштів, що переводяться ним для оплати послуг. Нараховані на рахунок кошти в рамках позитивного балансу Особистого рахунку використовуються Користувачем для оплати послуг Newauction виключно на власний розсуд з дотриманням Угоди.

3.1.4. Оплата послуг Newauction здійснюється за допомогою способів, перерахованих на веб-сайті https://newauction.org. Користувач має право обирати спосіб оплати послуг Newauction із зазначених способів на власний розсуд.

3.1.5. Після надходження коштів на рахунок Newauction, Користувачеві повідомляється електронною поштою про баланс його Особистого рахунку.

3.1.6. Додаткові платні послуги надаються Користувачеві лише за наявності та у межах позитивного балансу його Особистого рахунку.

3.1.7. Newauction має право на свій розсуд встановлювати та змінювати ціни на свої послуги, сповіщаючи про це Користувача шляхом зміни цього Положення та приміщення спеціальної вказівки у розділі «Новини».

3.1.8. Newauction має право на свій розсуд відмовити Користувачеві в наданні платної послуги, якщо її надання якимось чином порушуватиме нормальну роботу Newauction, та/або суперечитиме цій Угоді про надання послуг на Newauction та/або суперечити чинному законодавству України.

3.2. Порядок використання Користувачем платних послуг.

3.2.1. Користувач замовляє та приймає як надані додаткові платні послуги шляхом заповнення відповідних форм на сайті Newauction та висловлювання своєї згоди на замовлення, оплату та факт надання таких послуг на умовах цього Положення натисканням кнопки, яка підтверджує дію.

3.2.2. Newauction виконує замовлення Користувача, в особистому кабінеті Користувача формується інформація про операцію.

4. ВІДМОВА ВІД НАДАНИХ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ.

4.1. Кошти, витрачені на оплату наданих належним чином послуг з надання додаткових опцій, поверненню не підлягають.

4.2. Рекламні послуги вважаються наданими належним чином після закінчення періоду розміщення лоту у відповідних рекламних блоках, за умови відсутності мотивованих зауважень Користувача щодо наданих послуг, спрямованих на адресу Newauction.

4.3. Мотивовані зауваження (претензії) щодо наданих платних послуг надсилаються Користувачем за адресою електронної пошти Служби підтримки Newauction не пізніше 3 (трьох) робочих днів з моменту надання послуг відповідно до цього Положення та Угоди. У разі перевищення зазначеного терміну Користувачем Newauction має право відмовити у розгляді претензії Користувача.

5. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ЗАСОБІВ З ОСОБИСТОГО РАХУНКУ КОРИСТУВАЧА.

5.1. Повернення невикористаних коштів з Особового рахунку Користувача здійснюється за запитом Користувача до Служби Підтримки і може бути здійснене шляхом автоматичного повернення через систему CrossPay на той рахунок, з якого було здійснено платіж відповідно до можливостей та обмежень платіжної системи.

5.2. У випадку, якщо автоматичне повернення коштів через систему CrossPay неможливо здійснити, повернення можливе лише після звернення Користувача на адресу електронної пошти Служби підтримки для отримання подальших інструкцій.Електронна пошта support@newauction.org

Увага!
Newauction не займається реалізацією будь-яких товарів, у т.ч. антикваріату, виставленням лотів на аукціонні на торги, не несе відповідальності за лоти, що виставляються користувачами, а також не відшкодовує кошти за придбані лоти. Покупець сам на підставі наявних даних про рейтинг продавця та досвід власної роботи приймає рішення про покупку.

Положення про конфіденційність


Newauction збирає такі типи інформації про користувачів з метою надання необхідних сервісів:
- персональна інформація, надана користувачами під час реєстрації (створення облікового запису) та введення уточнюючих даних, таких як номер телефону, ім'я, адреса, електронна адреса тощо;
- дані, надані користувачами в рамках виставлення лотів, укладання угод та листування з використанням внутрішньої системи повідомлень;
- електронні дані HTTP-заголовки, IP-адреси, файли cookie та ін.;