Чтобы управлять найстройками профиля, вашими избранными лотами, ставками и выставлять товары на торги.
Металл : никель
Год выпуска : 2018
Номинал : 2
Монета з серії: "Спорт" |
Присвячена зимовим Паралімпійським іграм 2018 року, що проводилися у південнокорейському місті Пхьончхан з 09 до 18 березня. Національна паралімпійська збірна команда України на цих змаганнях була представлена 33 спортсменами, які вибороли 22 нагороди: сім золотих, сім срібних і вісім бронзових та зайняли шосте місце в загальному рейтингу ігор і четверте місце за загальною кількістю медалей. |
Монети, сувенірна продукція в банківському стані та повній комплектації. Оплата на карту Приватбанк або monobank.
Покупець першим виходить на зв'язок з продавцем. Оплата лотів протягом двох-трьох днів після придбання або завершення аукціону. При невиконанні цих вимог ставлю негативний відгук, угода анулюється, лот перевиставляється. Прохання свої питання задавати до покупки чи ставок! Ставки не відміняю. Користувачі з рейтингом 0-10, підтверджуйте свої ставки через опцію "Задати питання продавцю", в іншому випадку залишаю за собою право видаляти ставки.
В зв′язку з запровадженням КАРАНТИНу відправлення лотів протягом двох-трьох робочих днів!
Роблячи покупку чи ставку, Ви погоджуєтесь з вищенаведеними умовами.
Вдалих покупок!
Предоплата
Стандартный банковский перевод
Новая почта по городу: 40 грн. по стране: 45 грн.