Надіслав покупцю монету, яку у заводському пакувані. Нібито вона йому прийшла "поцарапана". Прохання надіслати фото покупець проігнорував, діалог далі не продовжував. Не рокемендую.
12.06.2026 13:47
ПОКУПАТЕЛЬ НЕ ВЫШЕЛ НА СВЯЗЬ НОМЕР СЧЕТА БЫЛ ПРЕДОСТАВЛЕН : 13.08.2020
Я : для оплаты 5168 7427 1258 0509 Ляшко ЛЛ 13:13
17.08.2020
Я : ЛОТ ВЫКУПАТЬ БУДЕТЕ 13:31 ×
20.08.2020 23:24









