скажіть, будь ласка, а на фото видно що він вмикається??. вважаю що цей відгук не доречний. аукціон йшов 3 дня. Ви хоть одне питання по лоту задали?. і в описі вказано, що всі лоти йдуть як НЕ РОБОЧІ!
16.08.2019 10:52
НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Перед ставкой не ознакомился с условия аукциона.
В результате претензии по полученному устройству начал предъявлять после получения лота.
15.06.2018 11:35









