пошук в категорії:  Всі категорії
  • Всі категорії
  • Антикваріат і Колекціонування
  • Ноутбуки, ПК та планшети
  • Телефони та Смартфони
  • Електроніка та Техніка
  • Мода краса
  • Дитячий світ
  • Дім, дозвілля
  • Спорт, Здоров'я
  • Авто, мото
  • Інші товари
  • Користувач
  • Завершені лоти
? =Копійка - пошук точної форми докладніше про пошук
Про продавця
Користувач
перевірений користувач
зареєстрований: 26.01.2009 00:22
остання активність: 08.09.2019 07:57
Позитивних відгуків
99.6%
2153
9
igorterm1
(330)
Покупець
Лот не відправили протягом 7 днів (проблеми з постачальником)
11.09.2019 16:42
угода #139154543443333
91 грн.
PADIOUSER73
(155)
Покупець
Не рекомендую. Продавець відмовився продавати лот, мотивуючи , що знято з продажу.
05.08.2019 18:15
угода #136695599615284
6 грн.
anndy-mob
(3602)
Покупець
Продавець вважає нормальним мовчати 4 дні про запит наявності і відреагував лише коли я здійснив покупку ! Нехтування правилами Аукціону і абсолютно байдуже на час і очікування покупців Лоту немає ((
22.09.2018 14:33
угода #109405167007430
Чехол для моб. телефона NILLKIN для LG V10 - Super Frosted Shield (Black) (6274085)
** грн.
client_ea78f6c3ff
(117)
Покупець
Сделка не совершилась. Продавец отказался выполнять свои обязательства по продаже. Вместо купленного предложили товар ниже по рейтингу и по очень завышенной цене. Не рекомендую данного продавца!
09.01.2018 10:44
Molytovnyk
(18)
Покупець
Товару немає в наявності.
02.01.2018 13:02
bessonoff1989
(89)
Покупець
Продавец Отправил не тот ноутбук. Правда потом заменил на нужный, почту естественно 3 раза оплачивал я . Жесткий диск мертвый, бывают синие экраны. Не рекомендую!
26.01.2018 22:13
anatolijg
(24)
Покупець
Предлагают товар которого не имеют в наличии! Не рекомендую
28.10.2017 13:29
угода #80908658952237
33 грн.
Infassa
(1650)
Покупець
Людина Сама не знає що продає І якщо ви купите то не факт що вам цей товар дістаненться!! Після продажу каже що товару нема а по факту ціна не актуальна ! короче не рекомендую!
04.09.2017 22:10
jewerly_shop
(59)
Покупець
отплатил в течении 15 минут. через сутки написали что отправят (в среду 8 марта) когда не работает почта. уже пятница. сейчас на письма не отвечают. телефона нету. Оставте деньги себе на таблетки.
10.03.2017 14:05