Щоб керувати налаштуваннями профілю, вашими обраними лотами, ставками та виставляти товари на торги.
Палітурка : м'яка
Рік видання : 1991
Мова видання : українська
Стан : б/у
Формат : друковані
Наявність : в наявності
Славутич Яр. Місцями запорозькими. Нариси та спогади. – Львів, 1991. – 64 с. Мягка.Формат звичайний. Нариси `Місцями запорозькими` спершу були надруковані в альманасі `Золотий перстень` (Львів, 1944), щоправда не всі, лише окремі розділи. Повніший текст був уміщений у календарі `Нового шляху` (Канада) на 1948 р. та в `Народному календарі` на 1949 p., за редакцією Т. Курпіти (Париж). Звідси деякі розділи передруковано в тогочасній пресі поза Україною. Окремою книжкою `Місцями запорозькими` вийшли в світ у Буенос-Айресі (Аргентина) 1957 p., з доповненнями. Завдячувати треба С. Кравцеві. Друге книжкове видання з’явилося 1963 р. в Едмонтоні (Канада). Власне це була відбитка з тексту, надрукованого в календарі `Українських вістей` (Едмонтон) на цей же рік. Пізніше, скільки відомо, нариси були передруковані в журналі для молоді `Крилаті` (Нью-Йорк, 1964) — за редакцією Леоніда Полтави та в квартальнику `Українське козацтво` (Чікаґо, 1971, 1973) — за редакцією Антона Кущинського. Третє книжкове видання `Місцями запорозькими` виходить у світ із додатками — `спогади про голодомор 1932 - 33 років на запорізьких землях` та інші нариси, що стосуються теми. Додано також травелог (подорожні записи) `Козак та Амазонка`, що з’явилися окремим виданням 1979 p., після вміщення в часописі `Українські вісті` (Едмонтон). Згідно з давньою традицією, автор уживає лексичні форми — Запорожжя, запорожець, запорозький, по-запорозькому — для історичних понять, а для сучасних — місто Запоріжжя, запоріжець, запорізький, по-запорізькому.? Наклад книги 2000 прим. Стан добрий. |
Славутич Яр.
Місцями запорозькими.
Нариси та спогади.
– Львів, 1991. – 64 с.
Мягка.Формат звичайний.
Нариси `Місцями запорозькими` спершу були надруковані в альманасі `Золотий перстень` (Львів, 1944), щоправда не всі, лише окремі розділи. Повніший текст був уміщений у календарі `Нового шляху` (Канада) на 1948 р. та в `Народному календарі` на 1949 p., за редакцією Т. Курпіти (Париж). Звідси деякі розділи передруковано в тогочасній пресі поза Україною.
Окремою книжкою `Місцями запорозькими` вийшли в світ у Буенос-Айресі (Аргентина) 1957 p., з доповненнями. Завдячувати треба С. Кравцеві.
Друге книжкове видання з’явилося 1963 р. в Едмонтоні (Канада). Власне це була відбитка з тексту, надрукованого в календарі `Українських вістей` (Едмонтон) на цей же рік.
Пізніше, скільки відомо, нариси були передруковані в журналі для молоді `Крилаті` (Нью-Йорк, 1964) — за редакцією Леоніда Полтави та в квартальнику `Українське козацтво` (Чікаґо, 1971, 1973) — за редакцією Антона Кущинського.
Третє книжкове видання `Місцями запорозькими` виходить у світ із додатками — `спогади про голодомор 1932-33 років на запорізьких землях` та інші нариси, що стосуються теми.
Додано також травелог (подорожні записи) `Козак та Амазонка`, що з’явилися окремим виданням 1979 p., після вміщення в часописі `Українські вісті` (Едмонтон).
Згідно з давньою традицією, автор уживає лексичні форми — Запорожжя, запорожець, запорозький, по-запорозькому — для історичних понять, а для сучасних — місто Запоріжжя, запоріжець, запорізький, по-запорізькому.?
Наклад книги 2000 прим.
Стан добрий.
Передоплата
Стандартний банківський переказ
Нова Пошта по місту: 60 грн. по країні: 80 грн.