Щоб керувати налаштуваннями профілю, вашими обраними лотами, ставками та виставляти товари на торги.
Запальничка, якою ми її знаємо, існує майже 200 років. За цей час виробники навчилися робити цей аксесуар на різних видах палива, з різними видами розпалювання, формою, кольором вогню і функціоналом.
Запальнички розрізняються за типом палива, на якому працюють запальнички, їх поділяють на бензинові та газові. Є третій підвид, якому заправка в класичному розумінні не потрібна – електроімпульсні.
Так само відрізняються вони за типом підпалу палива - крем'яні ( іскра добувається, як і в бензинових аналогах, від кременя. Відмінність тільки в паливі), пьезовые (на кристалах кварцу– при терті кристали утворюють іскру, запалюючи газ), електричні ( принцип той же, що і в п'єзо-виробах, але замість кристалів активним елементом виступає батарейка).
Є моделі на батарейках, в яких струм проходить по тонкому дроті (принцип роботи, як у автомобільного прикурювача). Другий різновид – електроімпульсні запальнички, заряжающиеся через usb-порт (в середньому, потрібно підживлювати їх раз у 2 місяці). Такі запальнички не бояться морозу, на відміну від газових аналогів, і не підводять у вітряну погоду.
Компанії-виробники пропонують стандартні запальнички у формі прямокутників різної ширини і товщини, жіночі моделі, чоловічі, молодіжні варіанти та вироби для солідних людей у віці. Від матеріалу, декору і марки залежить і ціна на запальничку. Дизайнів існує величезна кількість – від класичних без надмірностей до колекційних моделей з дорогоцінними каменями, з золота, з вбудованим пистолетным механізмом.
Передоплата
Стандартний банківський переказ
Нова Пошта по місту: 35 грн. по країні: 35 грн.