Щоб керувати налаштуваннями профілю, вашими обраними лотами, ставками та виставляти товари на торги.
Рік випуску : 2018
Номінал : 2
Присвячена доктору медичних наук, професору, ученому-отоларингологу, який створив наукову школу отоларингології в Україні, - Коломійченку Олексію Сидоровичу. Олексій Сидорович - організатор та перший директор Київського науково-дослідницького інституту отоларингології. Зробив значний внесок у розробку тонзилярної проблеми, діагностику й лікування пониженого слуху, запальних процесів середнього вуха, консервативної терапії основних захворювань вуха, горла, носа, професійної патології органів слуху тощо. Започаткував досліди, спрямовані на клінічне застосування ультразвуку і лазерного випромінювання для діагностики й лікування оториноларингологічних захворювань.
Состояние новое.Капсула может иметь царапины и потертости.Если есть вопросы - задавайте через форму "Задать вопрос продавцу". По окончании аукциона покупатель первым выходит на связь. Доставка лота осуществляется "Новой Почтой" и "Укрпочтой" за счет покупателя по предварительной договоренности.
Передоплата
Стандартний банківський переказ
Укрпошта по місту: 25 грн. по країні: 25 грн.