Щоб керувати налаштуваннями профілю, вашими обраними лотами, ставками та виставляти товари на торги.
Рік випуску : 1999
Номінал : 2
Со́ня садо́ва — пам'ятна монета номіналом 2 гривні, випущена Національним банком України, присвячена єдиному виду гризунів родини соневих у фауні України, який зрідка трапляється у хвойно-широколистяних лісах рівнин, гір та у садах Полісся і Лісостепу (Рівненська, Київська та Черкаська області). Садова соня активна з настанням сутінок і вночі. На зиму впадає у сплячку до квітня. Гнізда робить переважно у дуплах і серед коріння. Живиться насінням дерев, фруктами, молюсками, комахами, яйцями та пташенятами, дрібними гризунами. З 1900 по 1980роки на території України виявлено тільки 8 особин. Занесено до Червоної книги України у 1980 році.
Монету введено в обіг 15 грудня 1999 року. Вона належить до серії «Флора і фауна». Состояние на фото.
Передоплата
Стандартний банківський переказ
Нова Пошта по місту: 35 грн. по країні: 35 грн.
Укрпошта по місту: 15 грн. по країні: 15 грн.