Щоб керувати налаштуваннями профілю, вашими обраними лотами, ставками та виставляти товари на торги.
Номінал : 50
Усі банкноти на фото продаються окремо. Ціна зазначена за 1 банкноту на фото.
50 гривень з підписом В. Гетьман. Хороший стан.
Другі банкноти були виготовлені британською фірмою Томас де ла Рю.
Банкнота друкувалася на спеціальному білому папері, який не флуоресціює в ультрафіолетових променях, з фіксованим багатотоновим водяним знаком у вигляді портрета на лицьовому боці. Банкнота містить також й інші елементи захисту: приховане зображення, рельєфні елементи, антисканерну сітку, мікротекст, райдужний та орловський друк, видимі захисні волокна, суміщене зображення, прихований номінал, магнітний та флуоресцентний номери. В товщі паперу розміщено захисну полімерну стрічку шириною 1 мм, на якій можна прочитати повторюваний напис Україна при розгляданні купюри проти світла[1]. Переважаючі кольори — помаранчевий та фіолетовий.
На аверсному боці банкноти ближче до правого краю розміщено портрет видатного українського історика та громадсько-політичного діяча Михайла Грушевського. Крім того на лицьовій стороні містяться написи Україна та Національний банк України, розміщено підпис голови НБУ, зазначено номінал (числом і прописом), вказано серію та номер банкноти. На купюрі розміщено також позначку для людей з послабленим зором у вигляді кола.
На реверсному боці банкноти по центру розміщено гравюрне зображення будинку Верховної Ради України. Також містяться написи Національний банк України і зазначено числом та прописом номінал купюри. Дизайн обох боків банкноти доповнено орнаментом.
На банкнотах розміщено один з двох підписів: Вадима Гетьмана або Віктора Ющенка.
Головною особливістю даної серії купюр є те, що на них не вказано рік друку.
Банкнота введена в обіг 2 вересня 1996 року.
Передоплата
За домовленністю/інше
Готівкою при зустрічі
Нова Пошта по місту: 25 грн. по країні: 25 грн.
Укрпошта по місту: 10 грн. по країні: 10 грн.